Wyjście na Przedstawienie do Szkole Specjalnej

Dzieci wzięły udział w przedstawieniu z okazji Dnia Drzewa pt. "Bajka o drzewie , która lubi gadać" - to Bajka edukacyjna z morałem w wykonaniu uczniów pomogła jeszcze lepiej zrozumieć konieczność dbania o drzewa, uświadomić sobie skutki wycinki drzew oraz konsekwencje jakie niesie ze sobą dewastacja środowiska naturalnego. Zobaczyły również „Taniec Drzew” w wykonaniu dziewczynek z klas młodszych nawiązujący wyrazem do filmu i bajki przy akompaniamencie utworu Czerwonych Gitar „Barwy jesieni” , pozwalając przenieść się na łono natury wypełnione szumem wody, śpiewem ptaków i szelestem liści. Dzieci miały okazję również wcielić się w role aktorskie oraz bawić się w salach lekcyjnych. Dziękujemy za zaproszenie - Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Katowicach.

Data dodania: 2019-12-21 21:44:33
Data edycji: 2019-12-21 21:56:32