VI Przedszkolny Integracyjny Festiwal - Biesiada Rodzinna

Integracyjny Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Celem imprezy była wspólna zabawa - rodziców ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała i atmosfera była wspaniała.

Na zakończenie Festynu ogłoszono laureatów konkursu plastycznego "Moja Rodzina". Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów plastycznych. Moc radości, moc atrakcji – nasze wielkie święto - VI Integracyjny Festiwal Artystyczny. Za trud włożony w przygotowanie i za wspólną radosną zabawę dziękujemy dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom :)

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę :D Jesteście WIELCY!! Takie Dzieci i takich Rodziców mogą nam wszyscy pozazdrościć! :D

Data dodania: 2019-07-07 12:52:03
Data edycji: 2019-07-07 13:13:32