Dzień Przedszkolaka & Dzień Kropki

Świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka oraz Międzynarodowy Dzień Kropki czyli dzień, w którym uświadamiamy sobie, że każdy z nas posiada jakiś talent. Dzień, w którym mała Vashti uczy nas, że należy wierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko. W tym dniu każdy przedszkolak miał na sobie mnóstwo kropek. Zajęcia miały na celu rozbudzanie wiary we własne możliwości oraz kreatywności dzieci. Rozmawialiśmy o tym, że Każdy z Nas jest Inny, Równy i Wyjątkowy Bardzo kreatywnie spędziliśmy dzień biorąc udział w różnorodnych, grach i zabawach. Od małej kropki wszystko się zaczyna :) wystarczy uwierzyć w siebie :) wiara czyni cuda :) WIARA W SIEBIE :) KREATYWNOŚĆ :) ODWAGA :) ZABAWA :) Zrealizowaliśmy moduł projektu " Każdy z nas jest inny , równy i wyjątkowy" połączony z Międzynarodowym Dniem Kropki :) Nasz Dot Day 2019 :)

Data dodania: 2019-09-22 22:10:48
Data edycji: 2019-09-22 22:17:54