DZIEŃ OTWARTY - 2.03.2019

W sobotę gościliśmy w Naszym Przedszkolu przyszłych Przedszkolaków wraz z ich Rodzicami. Od kilku lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 2 marca. Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole i zapoznać się z paniami. Pobawić się w basenie z piłkami czy ryżownicy. Do woli pobawić się na "Magicznym dywanie" czy też autkami, zwierzątkami i klockami. Lepić z masy solnej i innych mas plastycznych, stemplować, tworzyć dzięki farbom i pędzlom prawdziwe arcydzieła oraz stworzyć własny instrument muzyczny. Było kolorowo i radośnie. Czas płynął szybko.
Bardzo Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.
Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas :)

Data dodania: 2019-03-06 20:41:49
Data edycji: 2019-03-06 20:55:49