Drodzy Rodzice i Przedszkolaki

Autorki programu edukacyjno – patriotycznego „ Przedszkolny spacer z historią – 100 lecie odzyskania niepodległości” obecnie realizują tj od roku 2019 do 2021 moduł związany z rocznicowymi obchodami Powstań Śląskich.
"Przedszkolak pamięta- 100-lecie Powstań Śląskich - 1919, 1920, 1921"
W ramach modułu nawiązały współpracę z Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.
Niestety wirtualne zwiedzanie Muzeum kieruje głównie do dorosłych. Mimo tego w wolnej chwili zapraszamy – można wraz z dziećmi zerknąć na fragmenty ekspozycji.
Mamy nadzieję, że po ustąpieniu pandemii zorganizujemy Przedszkolakom wycieczkę do tego ciekawego miejsca. Placówka ma przygotowaną ofertę adresowaną dla dzieci.
Natomiast już dzisiaj zapraszamy na facebook Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach https://pl-pl.facebook.com/muzeumpowstanslaskich .
Ogłoszony jest konkurs, w którym może wsiąść udział każdy Przedszkolak
.

Data dodania: 2020-04-28 09:29:04